Jesteśmy firmą działającą w branży zajmującej się szeroko pojętą gospodarką odpadami na terenie Dolnego Śląska. Nasze działania koncentrujemy na zagwarantowaniu naszym klientom profesjonalnej obsługi w zakresie odbioru, segregacji, odzysku i zagospodarowania odpadów. Współpraca z nami pozwala firmom skupić się na ich podstawowych zadaniach, a także zminimalizować koszty związane z gospodarką odpadami.

Misją firmy jest minimalizacja negatywnego oddziaływania odpadów na środowisko naturalne. Dbając o środowisko skupiamy się na jak największym odzysku przyjmowanych odpadów, aby jak najmniejsza ich ilość trafiała na składowiska śmieci. Posiadamy decyzję na przetwarzanie odpadów w celu ich przygotowania do odzysku, w tym do recyklingu.

Nasza wykwalifikowana kadra oferuje wysoki poziom usług świadczonych naszym klientom, przestrzegając jednocześnie wszelkich przepisów w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami.

W okresie zimowym świadczymy usługi odśnieżania na terenie Wrocławia – odśnieżanie parkingów, placów, chodników, innych ciągów komunikacyjnych, posypywanie piaskiem i solą, odśnieżanie dachów przez wykwalifikowanych pracowników

Na bieżąco dostosowujemy naszą działalność do dynamicznie zmieniających się wymogów Unii Europejskiej jak i trendów światowych